Broşür İndir Biz Sizi Arayalım (0) Sepeti Görüntüle Teklif Al

* Lütfen Vade Süresi Belirtiniz. (€)

* Lütfen Peşinat Tutarı Belirtiniz.

0% 50%
0 63000 €

Toplam

(KDV Hariç)
Peşin İçeriği
126000€
Takası Kaydet
Takas Ekle Bu Teklifi Bana Gönder
Broşür İndir
  • Görüntülenen fiyatlar yalnızca bilgi amaçlı olarak hazırlanmıştır. Satıcı herhangi bir biçimde sabit fiyat garantisi vermemektedir.
  • Nihai satış fiyatı, sözleşme tarihi itibariyle geçerli olacak ve satıcı tarafından belirlenecektir.
  • Teklif konusu iş makinesi ve konfigürasyon aşamasında tercih edilen seçenekler alıcı tarafından seçildiği için stoklarda ve/veya üretim planında olup olmadığı bilinmemekte ve varlığı konusunda garanti edilmemektedir.
Detaylar

Cat kazıcı yükleyiciler, temel olarak üretkenlik, sağlamlık, yakıt verimliliği, bakım kolaylığı ve operatör konforu özelliklerini ön planda tutarak geliştiriliyor.

Yeni Cat kazıcı yükleyiciler, Faz V egzoz emisyon standartlarındaki Cat C3.6 dizel motor ile güçlendiriliyor. Türkiye için tüm modellerde standart olarak operatörlere önemli ölçüde sürüş kolaylığı ve konforu sağlayan 6 ileri – 3 geri vitesli Autoshift şanzıman sunuluyor. Cat motor, pistonlu tip hidrolik pompa ve yüke duyarlı kapalı merkezli hidrolik sistemin ideal uyumu sayesinde güç ve debi, yapılan işin ihtiyaçlarına göre hassasiyetle ayarlanıyor. Böylece hem kanal açarken hem de dikkatli bir şekilde hassas kazı yaparken operatör tam kontrole sahip olabiliyor. Böylece azami performans ve verimliliğin yanında yakıt verimliliği de sağlanmış oluyor.

 Kabin düz camlarla donatılarak , çalışma esnasında operatöre her noktayı rahatça görme imkânı sağlar. Bu sayede verimlilik ve güvenlik en üst seviyede tutulur.

Seçenekler
Galeri