Broşür İndir Biz Sizi Arayalım (0) Sepeti Görüntüle Teklif Al

* Lütfen Vade Süresi Belirtiniz. (€)

* Lütfen Peşinat Tutarı Belirtiniz.

0% 50%
0 17500 €

Toplam

35000€ (KDV Hariç)
Peşin İçeriği
35000€
Takası Kaydet
Takas Ekle Bu Teklifi Bana Gönder
Broşür İndir
  • Görüntülenen fiyatlar yalnızca bilgi amaçlı olarak hazırlanmıştır. Satıcı herhangi bir biçimde sabit fiyat garantisi vermemektedir.
  • Nihai satış fiyatı, sözleşme tarihi itibariyle geçerli olacak ve satıcı tarafından belirlenecektir.
  • Teklif konusu iş makinesi ve konfigürasyon aşamasında tercih edilen seçenekler alıcı tarafından seçildiği için stoklarda ve/veya üretim planında olup olmadığı bilinmemekte ve varlığı konusunda garanti edilmemektedir.
Detaylar

Yeni Cat 301.7 Mini Ekskavatör , iş gününüzü kolaylaştıracak ve daha üretken hale getirecek bir güç, kontrol ve denge karışımı sağlar.

Kısıtlı hareket alanlarına sahip projelerde Cat’in mini ekskavatörü birçok avantaj sağlar. Cat’in 301.7 CR serisi performans gücü sınıfındaki rakiplerine çok daha fazladır. Makinenin kazım gücünün kuvvetli ve kaliteli oluşu onu öne çıkartacak başlıca özelliklerinden biridir. Yeni nesil makinelerimizin joystick özelliği manevra kabiliyeti artmış ve operatör konforu üst düzeye ulaşmıştır.

Cat 301.7 , makine üst şasisinin palet genişliğinde dönebilmesi sayesinde dar çalışma alanlarında rahatça çalışabilme imkanı sunar. Ayrıca bu kompakt yarıçap tasarımı, makinenin arkasına veya şantiyeye hasar verme endişesi yaşamadan yapılan işe odaklanmanızı sağlar. Açılır palet imkanı sayesinde bina içi veya orman uygulamalarında avantaj sağlar. Kauçuk paletlidir

Seçenekler
Galeri